Získejte levnější pojištění

Měsíční archív: Květen

Máte nejvýhodnější cestovní pojištění?

Každá pojišťovna dnes tvrdí, že je nejlevnější a nejvýhodnější. Jak ale mít jistotu? Ujistěte se pomocí online srovnávačů, které všechny parametry nejaktuálnějších nabídek pojišťoven na českém trhu vyhodnotí za vás.

 

Proč online srovnávač?

 

Nabídka cestovního pojištění je široká. Na online srovnávači si vyberete takové, které bude vyhovovat právě vašim požadavkům a potřebám. Jednoduše zadáte cíl své cesty, její druh, datum odjezdu a příjezdu, plus informace o cestujících osobách, a srovnávač vám zobrazí odpovídající nabídky. Z nich si pak lehce vyberete tu nejvýhodnější.

 

Zvolit si tak můžete základní balíček s různě vysokými limity, připojistit si můžete další rizika, která považujete za důležitá, zvolit si pojištění dle typu cesty (služební, turistická, sportovní) a podle četnosti ježdění si můžete také zvolit dobu pojištění od jednoho dne až po celý rok.

 

Nepodceňujte cestovní pojištění

 

Kvalita zdravotní péče, kterou dostanete jenom na základě Evropského zdravotního průkazu nebo evropského formuláře (ten musíte mít v Turecku, Srbsku a Černé Hoře), není úplně prvotřídní. Za první můžete průkaz nebo formulář uplatnit pouze ve veřejném zařízení, které nemusí odpovídat všem standardům. Za druhé zde platí povinnost uhradit spoluúčast za ošetření i léky. Cestovní pojištění se tak jednoznačně vyplatí i v těchto zemích.

 

Použijte pro uzavření cestovního pojištění online srovnávač a mějte jistotu nejvýhodnější nabídky. Pár kliků myší a během několika minut můžete bez obav vyrazit za dobrodružstvím.

 

Vložil Cestovní pojištění | Zanechat komentář